BulgarianEnglishFrenchGermanGreekRomanian
Facebook

Фестивалът на цацата се завръща в Кранево

От 5 до 7 юни 2026 г. Кранево отново ще се превърне в притегателна точка за любителите на морето, вкусната цаца и доброто настроение. Фестивалът на цацата се завръща с ново издание, което обещава три незабравими дни, атрактивна програма за малки и големи, концерти, забавления и кулинарни изкушения.

Фестивалът на цацата е морски празник с разнообразни активности за всички възрасти, превръщайки го в едно от най-очакваните летни събития, с които традиционно откриваме морския сезон.

Тази година в Кранево отново ще пристигнат популярни изпълнители, които ще се погрижат за доброто настроение на публиката. На 5 юни 2026 на сцената ще се качи Стефан Вълдобрев, на 6 юни 2026 в рамките на специалната гръцка вечер ще пеем любими гръцки хитове със Sakis Verros & Band, а на 7 юни 2026 фестивалът ще завърши с концерт на Десислава и фолклорният й концерт-спектакъл „България в душата ми“.

Посетителите ще могат да се насладят на богата програма, включваща музика на живо, танци, игри и състезания, както и на традиционната морска кухня, студена бира и, разбира се, много прясно приготвена цаца.

Входът за събитието е свободен, а организаторите обещават още изненади.

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!

Новини по региони

Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Габрово Велико Търново Търговище Русе Разград Силистра Добрич Шумен Варна Бургас Сливен Ямбол Стара Загора Хасково Кърджали Пловдив Смолян Пазарджик Благоевград Кюстендил Перник София област София

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!